...با سرمایه گذاری روی خودت آینده ات رو بساز و رشد کن
وارد شوید
x
یا
x
ثبت
x

یا

 

فیلم های آموزشی

امروزه به دلیل استقبال زیاد کاربران از فایل ها و محتواهای ویدئویی، اهمیت ساخت و انتشار ویدئوها و فیلم های آموزشی دو چندان شده است. فیلم های آموزشی توانسته اند فرآیند یادگیری و آموزش را بسیار ساده تر کنند. در این وب سایت نیز سعی خواهد شد فیلم های آموزشی مناسبی در راستای موضوعات آکادمی متامرفیک در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد.

مشاهده کنید...

 

پادکست های آموزشی

امروزه به دلیل مشغله زیاد افراد و بالا رفتن سرعت زندگی و همچنین به کمک تکنولوژی، گوش دادن به فایل های صوتی و پادکست های آموزشی بسیار فراگیر شده و جایگاه ویژه ای در حوزه آموزش و یادگیری پیدا کرده است؛ از اینرو آکادمی متامرفیک نیز در راستای اهداف خود، اقدام به تهیه، تولید و انتشار پادکست های آموزشی می نماید.

گوش دهید...

 

 

گفتگو با اساتید معاصر

در همین دوران، در جای جای کشور عزیزمان ایران، اساتید و بزرگانی زندگی می کنند که عمر خود را صرف آبادانی این کشور (آموزش و صنعت) کرده اند و در حال خدمت هستند. تیم آکادمی متامرفیک سعی دارد در صورت امکان با برخی از این عزیزان ملاقات کرده و صحبت ها و فرمایشات این عزیزان را در قالب فایل های صوتی و یا تصویری به اطلاع شما کاربران گرامی برساند.

مشاهده کنید...

 

آشنایی با بزرگان مدیریت

مطالعه زندگی نامه افراد موفق و بزرگ در حوزه مدیریت و کسب و کار، به ما کمک می کند با نوع زندگی و نحوه برخورد این افراد با مسائل و مشکلاتشان آشنا شویم، از دیدگاه هایشان اطلاع پیدا کرده، کسب تجربه کنیم و به فراخور نیاز از آن آموخته ها در مسیر کار و زندگی خود استفاده نماییم. در این بخش از وب سایت می توانید بیوگرافی برخی از این افراد موفق را مطالعه نمایید.

مطالعه کنید...

 

 

 

معرفی کتاب

کتاب های زیادی در حوزه مدیریت و موفقیت وجود دارد. در این بخش از وب سایت قصد داریم شما را با کتاب های مطرح، ارزشمند و پر فروش در این حوزه ها آشنا کنیم تا به پاس حمایت شما عزیزان، کمکی هر چند ناچیز کرده باشیم.

مشاهده کنید...

 

دیدگاه (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت