...محلی برای پرورش فکر و ایجاد تغییر و تحول
وارد شوید
x
یا
x
ثبت
x

یا

خدمات کوچینگ و مشاوره

حوزه مدیریت / کسب و کار دیجیتال

فروشگاه محصولات آموزشی

محصولات آموزشی / پرداخت امن

رشد فردی و توسعه کسب و کار

مقاله / پادکست / ویدئوی آموزشی


متامرفیک محلی است برای پرورش فکر، آگاهی و تحول...


 

تحول و رشد فردی
 مطالب آموزشی

تحول و رشد فردی

مشاهده کنید
توسعه کسب و کار
مطالب آموزشی

توسعه کسب و کار

مشاهده کنید
دیجیتال مارکتینگ
مطالب آموزشی

دیجیتال مارکتینگ

مشاهده کنید
فروشگاه اینترنتی حوزه مدیریت
فروشگاه اینترنتی

محصولات و دوره ها

مشاهده کنید
  1. محصولات پرفروش
  2. محصولات رایگان

با مطالعه مطالب، شنیدن پادکست ها و دیدن ویدئوهای آموزشی موجود در وب سایت و عمل به اونها، روی خودت سرمایه گذاری کن و مسیر زندگیت رو تغییر بده دوست من...

یادت باشه هیچ اتفاقی، اتفاقی اتفاق نمی افته...!

همین حالا شروع کن...

 
بزن بریم...

تازه های فروشگاه

بروز شده های فروشگاه

پیشنهاد فروشگاه

از تیم حرفه ای آکادمی متامرفیک بابت مشاوره خوب و دقیقشان تشکر می کنم. نکات ساده ولی کاربردی و عملیاتی را گفتند که برای من و مجموعه ام واقعا راهگشا بود.

میثم حاتمی , شرکت تراز پادرا

  • میثم حاتمی
  • خانم زاهدی

کتاب صوتی اثر مرکب دارن هاردی
کد AB-010710
20,000 تومان
0 تومان
اطلاع به دوستان

کتاب صوتی اثر مرکب نوشته دارن هاردی (The Compound Effect / Darren Hardy):

دارن هاردی (Darren Hardy) مالک "مجله موفقیت" که آن را در سال ۲۰۰۷ میلادی تاسیس نموده، معتقد است بیشتر موفقیت خود را مدیون انجام مداوم کارهای کوچک بوده، او این راز خود را به طور کامل در کتاب اثر مرکب خود تشریح و فاش کرده است. در کتاب اثر مرکب آمده است، هدف های خود را به عادت های کوچک و در بازه های زمانی کوتاه تبدیل کرده و آن عادت های کوچک را دائما در بلند مدت تکرار نمایید، اگر به این شکل عمل کنید آن وقت شاهد تاثیرات این ریز عادت ها در کار و زندگی خود خواهید شد. شما باید به آنچه که می خواهید برسید و می خواهید باشید، آگاهی کامل داشته باشید تا بتوانید انتخاب های خود را در راستای آن اهداف انجام دهید.

"دارن هاردی" در این کتاب می گوید: ما انسان ها می‌ توانیم انتخاب ‌های بسیار خوبی داشته باشیم، می ‌توانیم همه چیز را تحت کنترل خود درآوریم و با الگو برداری و درس گرفتن از تجربیات گذشته، بسیار سازنده تر عمل کرده و تغییرات مثبتی را تجربه کنیم. برای ایجاد تغییر در زندگی خود، نیاز داریم رفتارها و عادت ها خوب را ایجاد کنیم که در این کتاب از آن به عنوان "تکانش" (به معنای با ریتم منظم، به طور دائم و کاملا ثابت قدم) یاد می شود.

فرمول شانس از نظر آقای دارن هاردی (Darren Hardy):

شانس = رشد فردی + نگرش + شناسایی فرصت + اقدام


بی شک یکی از مهمترین راه های آموزش و یادگیری خواندن کتاب است. در دنیای شلوغ و پرسرعت امروزی، کتاب های صوتی نیز بسیار کارآمد هستند و برخی از افراد ارتباط خوبی با این روش از یادگیری برقرار می کنند از این رو، آکادمی متامرفیک امکان دانلود رایگان کتاب صوتی اثر مرکب نوشته دارن هاردی را در اختیار عموم علاقه مندان قرار داده تا بتوانند با گوش دادن و بکارگیری نکات آموزشی ذکر شده در این کتاب ارزشمند، قدمی مثبت در جهت پیشرفت و رشد فردی خود بردارند. یقین بدانید هر قدم کوچک اما مثبت، تاثیر بسزایی در کار و زندگی ما خواهد داشت، فرض کنید در طی یکسال چندین قدم کوچک در این راستا بردارید، با این تفاسیر فکر می کنید یکسال بعد چقدر رشد و پیشرفت خواهید داشت؟!


 قسمت اول کتاب اثر مرکب را اینجا بشونید:

{hwdjwplayer provider=audio, mp3=https://metamorphic.ir/storage/audiobooks/ab-demo/01-the-compound-effect.mp3, width=870, align=center}


حجم و مدت زمان فایل فشرده کتاب صوتی اثر مرکب:

205 مگابایت | 5 ساعت و 15 دقیقه