کتاب صوتی اثر مرکب

رایگان
کد : AB-010710

اطلاع به دوستان

کتاب صوتی اثر مرکب نوشته دارن هاردی (The Compound Effect / Darren Hardy):

دارن هاردی (Darren Hardy) مالک "مجله موفقیت" که آن را در سال ۲۰۰۷ میلادی تاسیس نموده، معتقد است بیشتر موفقیت خود را مدیون انجام مداوم کارهای کوچک بوده، او این راز خود را به طور کامل در کتاب اثر مرکب خود تشریح و فاش کرده است. در کتاب اثر مرکب آمده است، هدف های خود را به عادت های کوچک و در بازه های زمانی کوتاه تبدیل کرده و آن عادت های کوچک را دائما در بلند مدت تکرار نمایید، اگر به این شکل عمل کنید آن وقت شاهد تاثیرات این ریز عادت ها در کار و زندگی خود خواهید شد. شما باید به آنچه که می خواهید برسید و می خواهید باشید، آگاهی کامل داشته باشید تا بتوانید انتخاب های خود را در راستای آن اهداف انجام دهید.

"دارن هاردی" در این کتاب می گوید: ما انسان ها می‌ توانیم انتخاب ‌های بسیار خوبی داشته باشیم، می ‌توانیم همه چیز را تحت کنترل خود درآوریم و با الگو برداری و درس گرفتن از تجربیات گذشته، بسیار سازنده تر عمل کرده و تغییرات مثبتی را تجربه کنیم. برای ایجاد تغییر در زندگی خود، نیاز داریم رفتارها و عادت ها خوب را ایجاد کنیم که در این کتاب از آن به عنوان "تکانش" (به معنای با ریتم منظم، به طور دائم و کاملا ثابت قدم) یاد می شود.

فرمول شانس از نظر آقای دارن هاردی (Darren Hardy):

شانس = رشد فردی + نگرش + شناسایی فرصت + اقدام


بی شک یکی از مهمترین راه های آموزش و یادگیری خواندن کتاب است. در دنیای شلوغ و پرسرعت امروزی، کتاب های صوتی نیز بسیار کارآمد هستند و برخی از افراد ارتباط خوبی با این روش از یادگیری برقرار می کنند از این رو، آکادمی متامرفیک امکان دانلود رایگان کتاب صوتی اثر مرکب نوشته دارن هاردی را در اختیار عموم علاقه مندان قرار داده تا بتوانند با گوش دادن و بکارگیری نکات آموزشی ذکر شده در این کتاب ارزشمند، قدمی مثبت در جهت پیشرفت و رشد فردی خود بردارند. یقین بدانید هر قدم کوچک اما مثبت، تاثیر بسزایی در کار و زندگی ما خواهد داشت، فرض کنید در طی یکسال چندین قدم کوچک در این راستا بردارید، با این تفاسیر فکر می کنید یکسال بعد چقدر رشد و پیشرفت خواهید داشت؟!


 قسمت اول کتاب اثر مرکب را اینجا بشونید:

{hwdjwplayer provider=audio, mp3=https://metamorphic.ir/storage/audiobooks/ab-demo/01-the-compound-effect.mp3, width=870, align=center}


حجم و مدت زمان فایل فشرده کتاب صوتی اثر مرکب:

205 مگابایت | 5 ساعت و 15 دقیقه