دوره تفکر سیستمی

759,000 تومان
کد : DP-011203
برند : میثم صالحی

اطلاع به دوستان

دوره آموزشی تفکر سیستمی به بیان ساده

در دنیای امروزی که همه چیز در آن خیلی سریع‌تر و پیچیده‌تر و در هم تنیده‌تر شده، تفکر به روش‌های سنتی دیگر پاسخگوی همه نیازهای ما نیست، به همین دلیل است که اغلب از نتایج خود راضی نیستیم ازاین‌رو، یادگیری تفکر سیستمی و درک مفهوم آن برای همه افراد و تمامی کسب و کارها امری ضروری و از واجبات است.

اگر امروز از سطح زندگی و جایگاهی که دارید راضی نیستید تماما بر می گردد به نحوه تفکر و نوع نگرش شما به مسائل و موضوعات زندگی شخصی و کاریتان! برای اینکه به شرایط ایده آل خود و آنچه که برای خود می پسندید برسید، یقینا باید سطح تفکر خود را تغییر و ارتقاء دهید. حال سئوال اینجاست که چطور این کار عملی است؟! چه مهارت و یا مهارت هایی را باید آموخت و یا در خود تقویت کرد تا به این هدف رسید؟!

بی تردید یکی از مهارت های لازم و ضروری مهارت سیستمی فکر کردن به مسائل است. تفکر سیستمی معتقد است هنگامی که به موضوع و یا مسئله‌ای برمی‌خوریم، هم‌زمان باید هم کلیات و هم جزئیات آن مسئله را به طور عمیق و از نگاهی متفاوت بررسی و مورد ارزیابی قرار دهیم تا بتوانیم به راهکارهای جدید، خلاقانه، منعطف و البته اثربخش دست پیدا کنیم. تفکر سیستمی به ما می آموزد که با مسائل سطحی برخورد نکنیم و ساده از کنار آنها نگذریم.

ما در مجموعه آموزشی متامرفیک تلاش کردیم تا با طراحی و ارائه دوره تفکر سیستمی، مهارت سیستمی فکر کردن را به بیانی ساده و کاملا کاربردی و به دور از کلیشه های مرسوم، به شما دانش پذیر عزیز آموزش داده و مفاهیم آن را انتقال دهیم از این رو، کاملا مدعی هستیم که این دوره می تواند تغییری اساسی در طرز فکر و نگرش شما به جهان پیرامون در شما ایجاد کند. کافیست تصمیمی قاطع بگیرید و در این مسیر با ما همراه شوید. توضیحات زیر برای کمک به تصمیم گیری بهتر شما ارائه شده است، آنها را با دقت مطالعه کنید.


فایل های قابل دسترسی و اطلاعات دوره

فایل های صوتی

فایل های تصویری

اسلایدهای آموزشی

120 دقیقه

 

مدرس: میثم صالحی

 


برای ارزیابی سطح اطلاعات خود در خصوص تفکر سیستمی به پرسش های زیر پاسخ دهید؟

 - آیا در زندگی خود مشکلات تکراری و تکرارشونده دارید؟
- آیا می‌دانید چرا همیشه در کشور مشکلات تکرار می‌شوند و این چرخه ادامه دارد؟
- چرا با اینکه رئیس یا مسئول دستور می‌دهد؛ اما باز هم آن مشکل حل نمی‌شود؟
- آیا می‌دانیم تفکر سیستمی چیست، به چه معناست و چه کاربردی دارد؟
- چرا یاد گرفتن تفکر سیستمی ضروری است؟
- آیا منافع بلندمدت بر منافع کوتاه‌مدت ارجحیت دارند، چرا؟
- یادگیری مهارت تفکر سیستمی چه فایده‌هایی دارد؟
- چگونه می‌شود سیستمی فکر کردن را به عادت تبدیل کرد؟

اگر دریافت پاسخ پرسش‌های بالا برای شما هم جالب و وسوسه انگیز است، یقینا با تهیه و به کمک این دوره آموزشی (دوره غیرحضوری تفکر سیستمی)، می توانید به پاسخ دقیق و کامل همه پرسش‌های بالا برسید؛ کلی هم اطلاعات موثقِ مبتنی بر علم و تجربه بهمراه داستان‌ها و مثال‌های متنوع در حوزه های مختلف خواهید شنید و بدست خواهید آورد.


در دوره تفکر سیستمی چه خبر است و چرا یک پیشنهاد رد نشدنی است؟!

برایتان کلی مطالب فوق‌العاده و کاربردی آماده کرده‌ایم که بعد از تهیه این دوره، از اینکه در آن شرکت کردید از خودتان سپاس‌گزار باشید!

در این دوره خواهید آموخت:

بهتر و عمیق‌تر فکر کنید،
بهتر تصمیم بگیرید،
حرفه‌ای‌تر رفتار کنید،
با چند تا از مؤلفه‌ها و عوامل موثر در تفکر سیستمی آشنا می‌شوید،
پیچیدگی‌های سیستم‌ها را بهتر کشف و درک کنید،
با مفهوم آرکتایپ های سیستمی و انواع آن آشنا می‌شوید،
تفاوت و اهمیت منافع بلندمدت در مقابل منافع کوتاه‌مدت را خواهید دانست،
متوجه خواهید شد که چرا باید مراقب محدوده اثر و افق زمانی تصمیم‌هایتان باشید و از همان ابتدا، تبعات مربوط به هر یک از آنها را آگاهانه بسنجید و در نظر بگیرید،
همچنین راهکارهایی عملی را خواهید آموخت که با انجام تمرینات و به کارگیری آنها می‌توانید در این دنیای سراسر مبهم و پیچیده، بسیار کارا و اثربخش عمل و اقدام کنید.

 

اصول تفکر سیستمی

شکست در تفکر سیستمی

 


دوره تفکر سیستمی برای چه کسانی مناسب است؟!

دوره تفکر سیستمی مخصوص کسانی است که می‌خواهند بزرگ فکر کنند و بر این باورند که آینده‌ی ما به دست خودمان ساخته می‌شود، باور دارند نتایج امروز ما حاصل تصمیمات دیروز ماست و تصمیمات امروز ماست که فردای ما را خواهند ‌ساخت، بر این اساس خود را مسئول می‌دانند و هیچ‌گاه از زیر بار مسئولیت شانه خالی نمی‌کنند و این یعنی مخصوص همه‌ی کسانی که به دنبال نگرشی واجب‌تر از نان شب هستند!

اصلا این تصور را نداشته باشید که این دوره به درد کسانی می‌خورد که یا صاحب کسب و کار هستند و یا در سازمانی به عنوان مدیر مشغول به کارند، خیر اینطور نیست! در واقع تفکر سیستمی، نوعی خاص از نگرش به دنیاست که می بایست در دوران مدرسه به ما می آموختند تا بتوانیم در هر مرحله و یا دوره ای از زندگی، درست‌تر و مسئولانه‌تر تصمیم بگیریم و رفتار کنیم.

بنابراین، اگر می خواهید رفتار حرفه ای داشته باشید و در همه جا موثر و اثربخش عمل کنید، یقینا این دوره‌ی نگرش ساز مخصوص شماست و نباید آن را از دست بدهید.

 

اجازه ندهید در دنیای بی‌ثبات و پیچیده و مبهمِ امروزی، افکار و رفتارهایتان سطحی باشند؛
برای جلوگیری از بُروز مشکلات و معظلات تکراری، توانایی چند بُعدی دیدن و درک پیچیدگی‌ها، عمیق فکر کردن، آگاهانه تصمیم گرفتن و حرفه‌ای رفتار کردن را تبدیل به «عادت» کنید و آنها را ترویج دهید تا بتوانید جامعه و آینده‌ای بهتر برای خود و اطرافیانتان بسازید..


آیا پیش نیازی برای دوره آموزشی تفکر سیستمی لازم است؟

این دوره هیچ پیش نیازی احتیاج ندارد؛ فقط کافیست تشنه تغییر بوده و به انجام تمرینات گفته شده در دوره متعهد باشید!


«میثم صالحی» مدرس دوره تفکر سیستمی


مبلغ سرمایه گذاری در این دوره چقدر است؟

مبلغ سرمایه گذاری برای تهیه دوره آموزشی «تفکر سیستمی به بیان ساده» 759.000 تومان است.
 

آن دسته از عزیزانی که در خارج از کشور حضور داشته و تمایل دارند دوره‌های آموزشی مورد نظر خود را خریداری کنند؛ اما امکان پرداخت به صورت «ریال» برایشان مقدور نیست، می‌توانند از طریق ارز دیجیتال (تتر/بیت‌کوین/اتریوم) پرداخت خود را انجام داده و دوره‌ها را تهیه نمایند.


 آیا این دوره گارانتی بازگشت وجه هم دارد؟ اگر از مطالب آن راضی نبودیم چه؟! 

بله...، این دوره دارای گارانتی بازگشت وجه 100% می‌باشد!

 

تمامی دوره‌های آموزشی مجموعه مِتامُرفیک دارای گارانتی بازگشت وجه 100% بوده و این اطمینان به شما عزیزان داده می‌شود که هر زمان و به هر دلیلی احساس کردید که مطالب دوره برای شما مناسب نبوده، می‌توانید از این گارانتی استفاده نمایید (برای اطلاع از جزئیات بیشتر می‌توانید به صفحه «گارانتی بازگشت وجه» مراجعه و مطالعه کنید).


پشتیبانی این دوره به چه شکل است؟

برای پشتیبانی می‌توانید پس از ورود به حساب کاربری خود در وب‌سایت، پرسش‌ها و نظرات خود را در قسمت «نظرات» موجود در پایین صفحه همین دوره بیان کرده و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایید؛ به این شکل سایر عزیزان نیز می‌توانند از پرسش و پاسخ‌های مطرح شده استفاده نمایند.
همچنین اگر مورد خاص بود و به هر دلیلی نیاز به ارتباط مستقیم داشتید، می‌توانید پیام خود را به آدرس ایمیل ما که در صفحه «تماس با ما» درج شده ارسال بفرمایید (حتما در قسمت موضوع ایمیل نام دوره را ذکر کنید).
قابل ذکر است این اقدام برای کلیه دوره‌ها و محصولات آموزشی مجموعه متامرفیک برقرار بوده و قابل استفاده است (حتی برای دوره‌های رایگان!)
چنانچه در آینده روش‌های دیگری برای ارائه خدمات پشتیبانی در نظر گرفته شود، متعاقبا حضورتان اعلام خواهد شد.


آیا هنوز ابهامی برایتان باقیمانده؟!

اگر پرسشی باقیمانده و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید می‌توانید بین ساعات 9 صبح الی 19 عصر با شماره موبایل 09103309140 تماس بگیرید و یا در هر ساعت از شبانه روز پیام خود را از طریق پیامک، تلگرام و یا واتس‌اپ به همین شماره ارسال نمایید؛ کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

 

دوست من با سرمایه‌گذاری روی خودت، آینده‌ات را بساز...!

 شاد و دلنشین باشید